Współpraca - rozwiązania kryzysowe dla Biznesu. Współpraca - Peregrine
Współpraca

REZANKO SITEK
Kancelaria Adwokatów spółka partnerska
NIP: 701-036-57-70 |REGON:  146500548 |KRS: 0000447246
ul. Domaniewska 42 V piętro, 02 – 672 Warszawa

Kancelaria Rezanko Sitek RESIST jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się kancelarii prawnych, tworzoną przez prawników młodego pokolenia.

RESIST to doświadczony zespół ponad trzydziestu wykwalifikowanych prawników, którzy zdobywali doświadczenie w Kancelarii Rezanko Sitek, PRO REO Piotr Staniec i innych wiodących kancelariach oraz instytucjach publicznych.

RESIST jako jedna z nielicznych kancelarii posiada bogate doświadczenie z zakresu prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, doradzając w najbardziej znaczących i największych postępowaniach w kraju.

BIURO BIEGŁEGO REWIDENTA FINANSTER
NIP: 542-133-03-58 |REGON:  140103935
Marii Rodziewiczówny 1 lok 353, 04 – 187 Warszawa

Biuro Biegłego Rewidenta FinanSter współpracuje ze specjalistami z dziedziny finansów i prawa, co pozwala na kompleksowe wykonywanie zleceń w zakresie nie tylko audytu i księgowym ale również prawnym, podatkowym i finansowym.

Finanster świadczy usługi w pełni profesjonalnie, starając się w jak największym stopniu ułatwić pracę klientom.
Każdy klient traktowany jest indywidualnie.
Biuro gwarantuje zachowanie w tajemnicy wszelkich informacji i danych, zarówno w czasie współpracy jak i po jej zakończeniu.

Wybrany zakres usług Biura:

  • badanie sprawozdań finansowych,
  • przeglądy ksiąg rachunkowych,
  • due diligence w zakresie prawidłowości organizacji księgowości, prowadzenia ksiąg rachunkowych, sprawozdawczości, rozliczeń podatkowych,
  • stały, ryczałtowy, nadzór ekspercki z ramienia właścicieli nad sprawozdawczością działów księgowo-finansowych,
  • sporządzanie korekt deklaracji podatkowych, uzgadnianie ksiąg rachunkowych w przypadku wykrycia nieprawidłowości w prowadzonej dokumentacji przez wewnętrzne służby księgowe lub inny zewnętrzny podmiot upoważniony do prowadzenia ksiąg danej jednostki

Znajdziemy ukryty potencjał Twojej firmy

Napisz do mnie


    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest The Motion Sp. z o.o., ul. Piękna 24/26A 00-549 Warszawa Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

    Skontaktuj się