Usługi - Pozyskiwanie finansowania - Peregrine - rozwiązania kryzysowe dla Biznesu. Dlaczego Peregrine? - Eksperci, gdy liczy się zysk

Pozyskiwanie finansowania

Zespół PEREGRINE specjalizuje się w identyfikowaniu i pozyskiwaniu odpowiedniego partnera finansowego i struktury transakcji dla naszych klientów, od refinansowania zabezpieczonych pożyczek uprzywilejowanych, finansowania długu lub finalizowania połączenia/przejęcia całej firmy lub jednostki biznesowej. 

Łączymy nasz unikalny zestaw umiejętności i doświadczenie z odpowiednimi relacjami na rynkach kapitałowych, aby prowadzić cały proces finansowania, od struktury transakcji do przygotowania memorandum ofert prywatnych, aż do ostatecznego zamknięcia transakcji. Zapewniamy doświadczenie i alternatywy finansowania, których potrzebuje firma osiągająca słabe wyniki, aby uzyskać dostęp do kapitału pochodzącego z różnorodnego świata inwestorów krajowych i międzynarodowych, pożyczkodawców i nabywców.

Usługi w zakresie pozyskiwania finansowania obejmują:

Ocena bieżących i przyszłych wyników poprzez szczegółową analizę duediligence, analizę finansową i szacunki wyceny. Identyfikacja i komunikacja z potencjalnymi inwestorami, kredytodawcami i partnerami strategicznymi/nabywcami.

Tworzenie memorandum inwestycyjnych, oferowanie dokumentów, pokojów danych i materiałów marketingowych w celu przyciągnięcia najwyższego poziomu zainteresowania ze strony potencjalnych źródeł kapitału i nabywców.

Negocjowanie struktury transakcji, zestawień terminów, umów między wierzycielami i dokumentów końcowych.

Nadzór na realizacją i wykonaniem transakcji od początku do końca.

Znajdziemy ukryty potencjał Twojej firmy

Napisz do mnie


Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest The Motion Sp. z o.o., ul. Piękna 24/26A 00-549 Warszawa Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

Skontaktuj się