Usługi - rozwiązania kryzysowe dla Biznesu. Dlaczego Peregrine? - Eksperci, gdy liczy się zysk

Usługi

Wszystkie usługi PEREGRINE koncentrują się przede wszystkim na tworzeniu, odblokowywaniu i utrzymywaniu wartości dla interesariuszy firmy. Zespół PEREGRINE jest zorientowany na wyniki, zorientowany na działanie i zorientowany na dane. To liderzy z doświadczeniem zarządczym, z szeroką gamą specjalistycznej wiedzy merytorycznej - od finansów po zarządzanie łańcuchem dostaw, marketing, operacje, zarządzanie produktem i wszędzie pomiędzy.

Zespół PEREGRINE rozumie biznes od wewnątrz i ma solidne osiągnięcia w zakresie udanych zmian - zarówno finansowych, jak i operacyjnych. Wie, jak zadawać trudne pytania, uważnie słuchać, podwinąć rękawy do pracy oraz odkryć i wdrożyć odpowiednie rozwiązanie we właściwym czasie. Mówi ci, co musisz wiedzieć, a niekoniecznie to, co chcesz usłyszeć.

Usługi PEREGRINE obejmują:

Znajdziemy ukryty potencjał Twojej firmy

Napisz do mnie


    Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest The Motion Sp. z o.o., ul. Piękna 24/26A 00-549 Warszawa Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także, że przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce Prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora tych danych.

    Skontaktuj się