Poznajmy się

Klienci mówią o nas „magicy od cyferek”, my staramy się jednak nie mieszać magii do naszych działań. Peregrine to kontraktowy zespół ekspertów wspomagający firmy w obszarze optymalizacji procesów zarządzania, operacyjnych i sprzedażowych oraz ich realnym przełożeniu na wyniki finansowe tych organizacji. Krótko mówiąc: pomagamy naszym klientom zarabiać jeszcze więcej pieniędzy.

W multidyscyplinarnym zespole Peregrine pracują doświadczeni specjaliści: prawnicy, eksperci podatkowi, statystycy, analitycy, head hunterzy, planiści oraz szereg osób, których talenty mogą niemal natychmiast pomóc wzrastać Twojej firmie. Cenimy czas. Podobnie jak Ty lubimy widzieć szybkie efekty naszych działań.

Na pierwszy rzut oka Peregrine może być potraktowany jako firma konsultingowa. Byłby to jednak bardzo mylny wniosek. Z firmą konsultingową (jak sama nazwa wskazuje) możesz się tylko skonsultować – oni dają Ci pomysły i rozwiązania, ale to Ty musisz je zrealizować. Nie wyjdzie Ci? Cóż, widocznie źle wykonałeś ich genialny i słono opłacony „wirtualny” koncept. My działamy inaczej, najpierw tworzymy plan i za pomocą twardych danych udowadniamy Ci, że jest on całkowicie realny. Gdy dasz nam zielone światło – zakasujemy rękawy naszych świeżo uprasowanych koszul i zabieramy się do roboty. Zapłacisz nam dopiero, gdy zarobimy dla Ciebie pieniądze. Przyznasz, że to jest fair, prawda?

Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz jak działamy.