Jak działamy

 • Skutecznie.

  Skutecznie.

  Wszystkie nasze działania nastawione są na efekt. Bazując na istniejących zasobach Twojej firmy, optymalizujemy jej potencjał tak, by systematycznie generował jak największe zyski. Z naszego doświadczenia wiemy, że każda organizacja ma uśpione, niezauważone lub po prostu zaniedbane obszary, które można przemodelować, zmieniając tym samym efektywność całego systemu. Często są to bardzo proste modyfikacje w procesach, które przekładają się jednak na mocarne dźwignie, mogące w ostatecznym rozrachunku zwiększyć wydajność Twojej firmy nawet o kilkadziesiąt procent.

 • Logicznie.

  Logicznie.

  Procesy, które napędzają każdą organizację, można opomiarować. Właśnie w tym się specjalizujemy. Tam gdzie inni widzą biznesową codzienność, my dostrzegamy związki przyczynowo-skutkowe oraz dane i statystyki, które za tym wszystkim stoją. Nie będziemy machać rękami, tworząc przed Tobą świetlane wizje. Pokażemy Ci twarde fakty, starannie sporządzone analizy i wyliczenia, których właściwe wdrożenie po prostu musi przynieść zamierzony efekt.

 • Realistycznie.

  Realistycznie.

  Działania Peregrine nigdy nie są oderwane od rzeczywistości. Analityczne podejście łączy się u nas z praktyką. Doskonale wiemy, że zamiar wprowadzenia zmian nie zawsze idzie w parze z ich właściwą realizacją. Naszym wielkim atutem jest umiejętność wprowadzania planów w czyny. Wiemy jak rozmawiać z ludźmi, jak ich motywować i jakiej argumentacji używać, by przekonać ich do zmian w ich organizacji. Jesteśmy w Twojej firmie tak długo, aż wszystkie zamierzenia zostaną wprowadzone w życie i będą zrealizowane w 100%. Wiemy jak to zrobić szybko i skutecznie.

 • Zrozumiale.

  Zrozumiale.

  Od początku naszej współpracy działamy w ścisłej współpracy z naszymi zleceniodawcami. Wspólnie ustalamy plany oraz cele do osiągnięcia. Projekt dzielimy na etapy, a następnie rozkładamy go w czasie. Pracując wewnątrz Twojej firmy, stale raportujemy Ci postępy naszych działań. Dokładnie wiesz co robimy i co wkrótce zamierzamy zrobić. Jesteśmy bardzo samodzielni, nigdy nie angażujemy Cię niepotrzebnie. Wiemy jak dotrzeć do potrzebnych nam informacji, umiemy rozmawiać z ludźmi, zyskać ich wsparcie i przychylność. To czego od Ciebie potrzebujemy to obdarzenie nas zaufaniem i zapewnienie nam odpowiednich warunków do działania.

KOLEJNE ETAPY WSPÓŁPRACY

1

 

Na początek potrzebujemy od Ciebie danych

Dla Peregrine najważniejsze są dane pozwalające zrozumieć jak działa Twój biznes. Nie jest dla nas ważne w jakiej są formie, jednak im dłuższy ich horyzont czasowy tym lepiej.

2

 

Nie martw się, wiemy jak je zdobyć

Nawet jeżeli Twoje dane są cząstkowe i rozstrzelone – wiemy jak je scalić i ujednolicić, by zrozumieć jak działała Twoja firma na przestrzeni miesięcy i lat.

3

 

Przyglądamy się uważnie i analizujemy

Dodatkowym elementem pozwalającym lepiej zrozumieć jak działa Twoja firma są wszelkiego rodzaju wewnętrzne procedury opisujące zasady jej działania.

4

 

Ściśle współpracujemy z Twoim zespołem

W trakcie zbierania danych na bieżąco weryfikujemy uzyskane informacje z osobami wyznaczonymi do współpracy nami. Chcemy mieć pewność, że wszystko dobrze rozumiemy.

5

 

Bazujemy na realiach, nie przypuszczeniach

Na każdym etapie współpracy sprawdzamy, czy wprowadzone przez Ciebie procedury są rzeczywiście zgodne z ich faktyczną realizacją w codziennej pracy.

6

 

Dajemy Ci najlepsze praktyki w Twojej branży

Na bieżąco weryfikujemy uzyskane informacje, porównując je z wynikami uzyskiwanymi przez konkurencyjne firmy. Sprawdzamy ich benchmarki, analizujemy najlepsze praktyki.

7

 

Wiedzę zdobywamy od najlepszych

Kontaktujemy się z ekspertami w obszarach umożliwiających optymalizację wyniku i implementujemy w Twojej firmie najlepsze i najbardziej efektywne metody.

8

 

Zaczynamy działać. Szybko i skutecznie.

Ostatni etap to interpretacja uzyskanych wyników, sporządzanie wniosków i przygotowywanie planu działania. O wszystkim jesteś informowany. I to Ty podejmujesz ostateczne decyzje. Działamy?

Nasze narzędzia

Działamy w zależności od potrzeb danego projektu. W ramach prowadzonej analityki biznesowej korzystamy zarówno z prostych arkuszy kalkulacyjnych, ale także z zaawansowanych programów analizy statystycznej (Statistica) oraz programów służących optymalizacji procesów produkcyjnych i logistycznych (Flexsim).